Rychlý kontakt: +420 606 300 606

tvrdokovy

Výkup tvrdokovů, výkup TK a SK za nejvyšší ceny v ČR

Pár slov o tvrdokovu: Tvrdokov je materiál, který je složen převážně s Kobaltu a Wolframu, využívá se v nástrojářství nejvíce ve formě nástrojů. Tvrdokov je mnohem tvrdší než dříve užívaná rychlořezná ocel a svou tvrdost si zachovává i při vysoké teplotě. Díky vývoji metalurgického odvětví již není tvrdokov tak křehký a výborně se s ním obrábí ocel.

Fotografie

výkup SK plátkůvýkup tvrdokovuvýkup HSS

Nabízíme výkup tvrdokovového odpadu

Mezi nástroje s tvrdokovu, které vykupujeme patří: SK a TK plátky, průvlaky z tvrdokovu, břitové destičky, matrice z tvrdokovu, průtahy z tvrdokovu, monolity – frézičky, tvrdokovová jádra, odštěpky z tvrdokovu, vrtáky z tvrdokovu, tvrdokovové špičky, monolitní nástroje, tvrdokovové kaly, průvlaky z tvrdokovu.

Cena za tvrdokov

Výkupní cena tvrdokovu se odvíjí v našem případě podle Německé a Americké burzy, proto je vždy lepší cenu projednávat individuálně. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni nabídnout maximální „stropovou cenu“ pro všechny naše partnery. Pro více informací nás kontaktujte.

Kontakt

Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rychlé odkazy:
výkup tvrdokovu, výkup TK plátků, výkup niklu, výkup feromolybdenu
výkup slinutého karbidu, výkup HSS

Rychlý kontakt

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
info@uzene-maso.cz

Copyright © 2014 uzene-maso.cz

inzerce zdarma
stěhování po celé ČR úprava dodávek půjčovna dodávek levně jak vydělat peníze prodej palivového dřeva, uhlí a briket výkup tvrdokovu
přidat inzerát zdarma